Blog

Spieki marmuropodobne a wnętrza w stylu Glamour

Mieszkanie urządzone w stylu glamour jest eleganckie i bardzo luksusowe. W zależności od indywidualnych preferencji Klienta może być utrzymane w jasnych, chłodnych tonach, lub nieco cieplejszych beżach. Z jednej strony styl glamour kojarzy się z przepychem i bogactwem dodatków, z drugiej jednak wszystko ma być pasujące i uporządkowane. Zaprojektowanie pomieszczeń w tym stylu jest więc bardzo trudne. Dobrym wyborem mogą być więc marmuropodobne spieki kwarcowe.

Więcej

Jak wykorzystać spieki betonopodobne na elewacjach, w kuchni i w łazience?

Surowy chłód betonu kojarzy się przede wszystkim z niezwykle modnym stylem industrialnym. Taki wystrój cechuje się zastosowaniem różnych rozwiązań, takich jak beton architektoniczny, wystające rury i instalacje, wysokie sufity. Wielkie przestrzenie dają całkiem nowe możliwości. Do gry wchodzą duże formaty – spieki betonopodobne na ścianę Kerlite!

Więcej

Zastosowanie spieków kwarcowych we wnętrzach i na elewacjach

Spieki kwarcowe, czyli stosunkowe cienkie płyty wielkich rozmiarów szturmem przedarły się do świadomości osób, chcących pięknie urządzić mieszkanie lub odmienić elewację domu. Materiał ten, produkowany wyłącznie z naturalnych materiałów, ma dużą odporność na uszkodzenia. Kolejną zaletą chęci wykorzystywania spieków w aranżacjach jest bardzo duża możliwość wyboru.

Więcej

Kategorie

Najnowsze artykuły

Tagi

Copy link
Powered by Social Snap