fbpx

Gresy wielkoformatowe

Gresy wielkoformatowe stanowią doskonałe uzupełnienie wnętrz oraz elewacji. Wielkoformatowe płyty ceramiczne charakteryzują się ogromną trwałością oraz łatwą eksploatacją. Tego typu rozwiązania stanowią jeden z wiodących trendów w designie. Z łatwością dopasujemy je do kuchni, łazienki czy każdego innego wnętrza. Płytki XXL sięgają takich wymiarów jak 100×100 czy 320×160, co umożliwia uzyskanie spektakularnego efektu i oryginalnego wyglądu.
Chcesz wyróżnić się poprzez wykorzystanie wielkiego formatu? Sprawdź gresy wielkoformatowe takich producentów, jak Maxfine, Casadolcecasa, Casamood, Magnum, Rex, Floorgres, Cerim, Cerdisa czy Caesar.

Rex – włoskie płyty z grupy Florim, które swoją różnorodnością wzorów oraz kolorów nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Mogą imitować drewno, marmur, czy kamień. Doskonałe do eleganckich i stylowych wykończeń.
IrisFMG – płyty prosto z Włoch, o różnym wykończeniu, czy to przypominającego marmur czy kamień. Eleganckie, ekskluzywne i innowacyjne. Płyty, które zapewniają najwyższą jakość i niesamowite efekty.
Floor Gres – gresy idealne na podłogi, blaty kuchenne czy wykończenia elewacyjne. Imitują efekt cementu, drewna, marmuru czy nawet metalu. Niepowtarzalne w swoim wyglądzie i niezwykle wytrzymałe. Płyty Floor Gres marki Florim to cienkie nawierzchnie, które łączą w sobie naturę z nowoczesnym stylem.
Casa Dolce Casa – włoskie płyty marki Florim o niepowtarzalnej teksturze i wielu kolorach. Idealne do eklektycznych wnętrz.
Magnum – gresy, które można zastosować zarówno w kuchni czy salonie, jak i na balkonie czy tarasie. Imitują elegancki i stylowy marmur, dzięki czemu stanowią piękne wykończenie w stylu glamour. To mrozoodporne i o wysokiej klasy ścieralności płyty, nadające się do wnętrz o dużym natężeniu ruchu.