fbpx

Płytki ceramiczne

Płytki nieustannie stanowią stylowe wykończenie wnętrz i elewacji budynków. Dzięki praktyczności oraz ciekawej kolorystyce czy fakturze idealnie wpasowują się w stylistykę wszelkich pomieszczeń. Ten ceramiczny materiał sprawdzi się w kuchni, łazience, na tarasie czy w biurze. Płytki wyróżniaj się nie tylko funkcjonalnością, ale także trwałością. Znakomicie prezentują się jako ciekawy element dekoracyjny poprzez różnorodne i nowoczesne wzornictwo najlepszych projektantów.

Sprawdź u nas wysokiej jakości płytki ceramiczne wiodących marek: Florgres, Cotto d’Este, Fap Ceramiche, Cerim, Casa Dolce Casa, Rex, Casamood, Caesar, Grespania, Apavisa, oraz wielu innych producentów. DecoKwadrat pomoże w doborze płytek, które zupełnie odmienią twoją przestrzeń.

Wśród naszych propozycji warto zwrócić uwagę na takie produkty jak:

Fap Ceramiche – włoskie płytki o bardzo eleganckim wykończeniu i bogatej kolorystyce. Idealne do łazienki, salonu czy kuchni.

Cotto d’Este – płytki włoskiego producenta, które występują w niestandardowej grubości 14 mm i powłoce Protect. Zaletą tych płytek jest zdecydowanie większa wytrzymałość od standardowej grubości. Najczęściej wybieranym produktem tej marki jest Kerlite, czyli spieki kwarcowe, które wpasowują się w różnorodne przestrzenie. Większość serii marki Cotto d’este oferuje spieki w dużym formacie oraz gresy o grubości 14 mm, zarówno do wnętrz, jak i do wykorzystania na zewnątrz. W ofercie znajdziemy także płyty gresowe o grubości 20 mm, idealne na tarasy czy ścieżki w ogrodzie.

Florim – włoski producent oferuje atrakcyjne i wytrzymałe płytki Rex i Casa Dolce Casa, które wyróżniają się różnorodnymi efektami, począwszy od kamienia, po marmur czy drewno. Brand Rex sprawdzi się w eleganckich i luksusowych aranżacjach, a Casa Dolce Casa nada każdemu wnętrzu naturalnego wyglądu. To jedyne w swoim rodzaju płytki o różnej grubości i wielkości. Wśród płytek Florim znajdziemy także płyty wielkoformatowe Magnum.