fbpx

Włączniki dotykowe

Luksus, o którym do niedawna, nawet nam się nie śniło! Włączniki dotykowe AVE TOUCH

Zdecydowanie najwyższy stopień nowoczesności i designu. Włączniki dotykowe AVE Touch to typowo włoska finezja oraz najnowsza myśl techniczna zamknięta we włączniku. Dowiedz się więcej już teraz!

Unikatowy wygląd

Szlachetna jakość materiału (hartowane szkło lub metal) oraz największa precyzja wykonania znakomicie wydobędą piękno każdego wnętrza, a dzięki swojej minimalistycznej elegancji dodatkowo je podkreślą.

Modułowa budowa

To dowód na to, jak zaawansowane technologicznie potrafią być włączniki dotykowe. Wysokiej jakości panel, elektronika, jak i cała obudowa to uwieńczenie światowego poziomu konstrukcji. Modułowość to także synonim ergonomii – ramki w systemie włoskim na małej przestrzeni zmieszczą od 1 do 7 włączników lub gniazd. Firma AVE posiada osprzęt w dwóch standardach – tradycyjnym, do puszek okrągłych, oraz coraz popularniejszy w Polsce system włoski. Oparty jest on na puszkach prostokątnych, których zaletą jest duża pojemność. Dzięki systemowi włoskiemu ramka 7 – krotna, obsługująca 7 niezależnych punktów świetlnych, to szklana płytka o szerokości zaledwie 21 cm. Choć system ten wymaga wcześniejszego zaplanowania i osadzenia odpowiednich puszek, to ergonomia tego zastosowania jest warta zachodu. Niwelując duże, tradycyjne ramki, osiągamy nową jakość w połączeniu osprzętu elektrycznego z designem.

Szerokie spectrum zastosowań

Idealna kompatybilność z tradycyjną instalacją, automatyką budynkową FIBARO, a także innymi systemami zarządzania domem.

Nieporównywalna wygoda

Sterowanie dotykiem to luksus, o jakim nawet wcześniej nie marzyłeś.
AVE to najstarsza firma w Europie produkująca włączniki – ponad 111-letnia tradycja oraz 5-letnia gwarancja plasują ten produkt na samym szczycie w światowym designie i jakości osprzętu elektrycznego.

Włączniki dotykowe AVE Touch to:

  • włączniki dotykowe na 12V i 24V, a także do tradycyjnej instalacji 230V
  • prosty montaż
  • ramki wykonane z hartowanego szkła lub aluminium
  • bogactwo wersji kolorystycznych

Włączniki dotykowe AVE TOUCH dostępne są w systemie włoskim (specjalne puszki), jak również do tradycyjnych puszek okrągłych fi 60.
Jednym z elementów kolekcji AVE TOUCH jest oryginalne gniazdo podnoszone, które posiada szczelność IP 44. Zastosowanie to z reguły ciągi komunikacyjne, pomieszczenia mokre, miejsca, gdzie rzadziej korzystamy z gniazd i możemy je ukryć. Oprócz tradycyjnych gniazd z bolcem w asortymencie AVE są gniazda wąskie, z których coraz częściej korzystają wszelkie ładowarki oraz sprzęt AGD.

Włączniki dotykowe TOUCH NOTABENE

W bogatej ofercie TOUCH znajdziemy także włączniki dotykowe TOUCH NOTABENE. To szklane, niezwykle stylowe włączniki światła, uruchamiane przez delikatny dotyk. Odporne na zarysowania i wszelkie uszkodzenia, uzupełniają wnętrza, tworząc spójną pod względem aranżacyjnym przestrzeń. Wykonane z hartowanego szkła, są niezwykle trwałe i eleganckie. Ich design można z powodzeniem dopasować do każdego wnętrza. TOUCH NOTABENE to szeroka gama kolorystyczna i duży wybór formatów. To nie tylko nowoczesna technologia i niezwykła precyzja, oparta na dotyku. Włączniki dotykowe TOUCH NOTABENE są niczym małe dzieła sztuki, które dodadzą wnętrzu stylu i elegancji, poprawiając jednocześnie komfort codziennego życia.

Wybierz włączniki dotykowe marki TOUCH i przekonaj się, że twoja przestrzeń zasługuje na oryginalne i nowoczesne rozwiązania.