Inspiracje

Zachwycające wnętrza

Kategoria Wnętrza to wszystko to, co zainspiruje do stworzenia przepięknego wystroju salonu, kuchni lub łazienki. Inspiracje wnętrz to przede wszystkim płyty gresowe oraz spieki kwarcowe renomowanych marek, ale także nowoczesne meble, ceramika, armatura i oświetlenie.

Dla jeszcze większej wygody zakładkę podzielono na podkategorie:

  • Inspiracje betonem – czyli elegancki chłód i surowość cementowych płyt. W tej kategorii prezentujemy sposoby na wykorzystanie tego materiału w nowoczesnych i tradycyjnych wnętrzach. Pokazujemy, jak dobrać spieki kwarcowe o wyglądzie imitującym beton. Oglądając naszą galerię, można szybko przekonać się, że betonowe płyty wyglądają dobrze zarówno na posadzce, jak i ścianach.
  • Inspiracje metalem – płyty o wyglądzie stali mają swój unikatowy, nowoczesny charakter. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym. Takie spieki kwarcowe znajdują zastosowanie na podłogach i ścianach, ale także na blatach lub kominkach.
  • Inspiracje kamieniem – ta kategoria przeniesie naszych klientów w świat pełen produktów, których wygląd jest inspirowany różnymi minerałami. Pokazujemy najciekawsze pomysły, a także możliwości wykorzystania spieków kwarcowych o wyglądzie kamienia w aranżacji wnętrz.
  • Inspiracje drewnem – czyli klasyczne kompozycje z wykorzystaniem płyt naśladujących drzewo. Taki materiał doskonale imituje naturalne słoje, strukturę i kolor drewna, przez co płyta wygląda bardzo naturalnie. Nie jest to jedyna zaleta spieków, które cechują się także wysoką wytrzymałością i odpornością na powstawanie rys i zabrudzeń.